03-7207032 /

שעות מענה: 10:00 - 21:00 / שעות מענה: 10:00 - 17:30
שעות פעילות: 10:00 - 21:00

ארונות הזזה

ארון הזזה הוא התכשיט של החדר כאשר הוא מעוצב בצורה נכונה

ארונות הזזה הפכו לרהיט עיצובי חכם בעל מראה מושלם לחדרים השונים בבית, הם ידועים בחיסכון העצום במקום ובניצול האידאלי, הוא חוסך במקום מצד אחד ובכל יכולת הכלה גדולה מצד שני.

בשנים האחרונות חלו שינויים רבים בארונות הזזה שהפכו את הרהיט לעיצובי, מעניין וחכם. כאשר השינוי המהותי הבולט ביותר בדלתות, בפרזול הארון ובסידורו הפנימי.

ארון הזזה דלת זכוכית

 

ארונות הזזה עם דלתות מיוחדות

ארונות הזזה גם מבחינה עיצובית מעניקים מגוון רחב יותר של אפשריות מאשר ארונות דלתות פתיחה רגילים, כמו ארון הזזה משולב עם זכוכית לאווירה אלגנטית, ארון הזזה עם דלתות רחבות למראה יוקרתי, ארון הזזה עם הדפסים מיוחדים או שילוב של אפוקסי ועץ.
אחד השדרוגים הבולטים בארונות הזזה הוא ארון המוטמע באחת מדלתותיו מסך פלזמה פתרון אידאלי לחדרים קטנים.

ארונות הזזה

 

פרזול ארונות הזזה

פרזול בארונות הזזה החדשים אינו כולל רק את הידיות והמתכות השונות, אלא את המתלים החכמים המגירות הנשלפות וכמובן צירים המאפשרים טריקה שקטה ואיכותית. משמעות רבה בעזרת פרזול אנו מעניקים ארון קיר הזזה עם טריקה שקטה ויוצרים מקומות אחסון רבים יותר.

סידור פנימי של ארון הזזה

כדי שארון הזזה יהיה פרקטי ונוח עבורכם, צריך להתאים את הארון בצורה מושלמת לצרכים שלכם תכנון מדויק הנעשה כבר בפגישה הראשונה מאפשר אבזור נכון (מגירות, מדפים, תליה, נשלפים) אשר ישפיעו בצורה ניכרת על חווית המשתמש בארון הזזה ויעניקו לו נוחות מקסימלית.

ארונות הזזה

חברת קלאס דלת משווקת ומייצרת מגוון ארונות מעוצבים ובהתאמה אישית, בתוכן גם ארונות הזזה מהפכניים המעניקים לחדר עיצוב מושלם ומתמזגים בין ארבעת קירות החדר בצורה הנכונה ביותר ובצורה החכמה ביותר.

שנים רבות של ניסיון עם המותגים הגדולים של ארונות בגדים העניקו לנו את היכולת להתאים את הארון המושלם הפרקטי והנכון ביותר עבורכם.


מתלבטים?
לא בטוחים מה אתם באמת צריכים?

התקשרו עכשיו: 03-7207032
או השאירו טלפון והמומחים שלנו ישמחו לעזור לכם…